O nas

Zespół didaktea.pl to grupa ludzi z pasją, którzy tworzą narzędzie ułatwiające pracę nauczycielom, dyrektorom oraz organom prowadzącym. Postanowiliśmy połączyć wiedzę zdobytą w szkole pracując jako nauczyciele z wiedzą programisty.

Działalność rozpoczęliśmy na początku 2012 roku. Zaczęło się od pomysłu, który powstał  na jednym ze szkoleń dotyczących tworzenia własnych programów nauczania. Wyraz twarzy nauczycieli, którzy otrzymali kolejne dodatkowe zadanie w postaci stworzenia własnych programów oraz jednoznaczny pomruk na sali zachęcił nas do stworzenia narzędzia, które krok po kroku przeprowadzi nauczyciela przez proces tworzenia programu nauczania, zapewniając równocześnie wsparcie merytoryczne. 

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości narzędzia do tworzenia wyjątkowych programów nauczania. Postaramy się, aby były one zgodne z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz spełniały wymogi organów prowadzących. Jednocześnie chcemy, aby każdy nauczyciel miał wygodny dostęp do swojego konta z każdego miejsca niezależnie czy korzysta z komputera czy z urządzeń mobilnych.

Życzymy miłej i owocnej pracy z uczniami w czasie,  kiedy inni nauczyciele piszą samodzielnie program w edytorze tekstowym.

Moje dzieci są pozytywnie zaskoczone, że przygotuję program specjalnie dla nich uwzględniając ich potrzeby.
Małgorzata Kęsoń Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu
Z Didakteą dydaktyka jest pestką.
Karolina Kropielnicka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu
Napiszę szybko program i będę mógł zająć się uczeniem dzieci.
Ryszard Pawlak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu